100% Güvenli Ödeme
Anında Teslimat
E3 Fuarı İptal Edildi!

1995 Yılından bu yana her yıl Los Angeles'ta düzenlenen oyun fuarı E3'te Ubisoft, Activision, Sony ve EA gibi dünya devi oyun geliştirici ve yayıncı markaları boy gösterirken, yepyeni oyunlar duyurluyor ve oyuncuların denemelerine imkan sağlanıyordu. Ancak gelen son haberlere göre E3 firmasında işler oldukça karışık.


Dünyanın dört bir yanından oyun ve teknoloji basınını tek bir çatı altında toplayan E3 Fuarı, her yıl 13-16 Haziran 2023 tarihinde oyun severlere kapılarını açması beklenirken geçtiğimiz günlerde yapılan resmi duyuru ile fuarın iptal edildiği söylendi. Düzenleyici firma ESA, etkinliği Reedpop'a devrettikten sonra son düzenlenen EGX etkinliğinde düşük ziyaretçi oranına erişebilmesinden ötürü iptal edildiği düşünülüyor. Etkinliğin tekrar düzenleneceği hakkında resmi bir açıklama henüz yapılmadı.


E3 Fuarı İptal Edildi!

E3 Fuarı İptal Edildi!
E3 Fuarı İptal Edildi!

1995 Yılından bu yana her yıl Los Angeles'ta düzenlenen oyun fuarı E3'te Ubisoft, Activision, Sony ve EA gibi markalara ev sahipliği yapıyordu.

Popüler Kategoriler
War Thunder, Türk Ordusunun Cesaretini Yeni Kısa Filmiyle Onurlandırdı
War Thunder, Türk Ordusunun Cesaretini Yeni Kısa Filmiyle Onurlandırdı

700 binden fazla Türk oyuncu tarafından oynanan War Thunder için Türk ordusunun cesaretini onurlandıran bir kısa film hazırlandı