100% Güvenli Ödeme
Anında Teslimat
Oyun Haberleri

Knight Online Rebirth Seviye Güncellemesi Yeni Sunuculara Geliyor

Yazar : BursaGB
2023-07-25 13:27:53

83 Seviye ve %100 tecrübe puanına ulaştığınızda, Knight Online'da karakterinizi daha da güçlendirebileceğiniz Rebirth seviye sistemi sunuculara geliyor. Zero, Pandora, Felis ve Agartha sunucularında 27 Temmuz tarihli sunucu bakımı ile birlikte bu güncelleme aktif hale gelecek. Bu sunucularda, oyuncuların Rebirth seviyesi 5 olacak şekilde başlatılacak.


Knight Online Rebirth Seviye Güncellemesi Yeni Sunuculara Geliyor


Knight Online Rebirth Seviye (5) Güncellemesi - Zero - Pandora - Felis - Agartha


Her bir Rebirth seviyesinde, karakterinize 2 Stat puanı ekleyebilecek ve böylece gücünüzü artırabileceksiniz. Ayrıca, Rebirth seviyesine ulaşmış oyuncular özel günlük görevlerle ödüller kazanabilecekler.


Knight Online Rebirth Seviye(15) Güncellemesi - Dryads


Dryads sunucusunda ise 27 Temmuz tarihli sunucu bakımı ile birlikte Rebirth seviye güncellemesi gelecek ve Rebirth seviye sınırı 10'dan 15'e çıkarılacak. Burada da her bir Rebirth seviyesi ile karakterinize ekstra 2 Stat puanı kazanabileceksiniz ve daha güçlenebileceksiniz. Rebirth seviyesi olan oyuncuların özel günlük görevleri tamamlayarak ödüller alabileceği unutulmamalıdır.


Knight Online Rebirth Sistemi


Knight Online Rebirth sistemi, oyuncuların seviye 83 %100'e ulaştıktan sonra 83/1'den 83/10'a kadar yeniden seviye atlamalarını sağlayan bir sistemdir. Her seviye atladığınızda 2 ekstra stat puanı kazanırsınız. Ayrıca, Rebirth ile birlikte görevler sıfırlanır.