100% Güvenli Ödeme
Anında Teslimat
Rehber

PUBG Mobile UC Nasıl Yüklenir?

Yazar : BursaGB
2023-07-10 13:22:30

Battle Royal türündeki en popüler oyun olan PUBG Mobile, milyonlarca oyuncusu ile oyun dünyasında çok iyi bir ekosistem oluşturuyor. Oyun içi sohbet ile sosyalleşmeye de katkı sağlayan bu oyun için sürekli güncellemeler, sezon fırsatları ve yeni set gibi etkinlik ve görünümlerle oyuncuların beğenisini kazanmış durumda.


PUBG Mobile UC Nedir?

PUBG Mobile'ın oyun içi ücretli para birimi olan UC (Unknown Cash) ile oyun içerisinde yeni gelen set ya da tekli görünüm ürünlerini alarak oyun içerisinde hem karakterinizin, silahınızın, uçak, araba ve motor gibi öğelerin görünümünü değiştirebilirken, çark ve kutu gibi ürünlerle de yeni görünümleri şansınıza bırakarak alabilirsiniz.


PUBG Mobile UC Yükleme Türleri

PUBG Mobile'da üç farklı UC yükleme türü vardır. 1. Tür oyun içi satın alma, 2. tür E-Pin ile yükleme ve 3. Tür ise doğrudan ID'ye yükletmedir.

Oyun içi Satın Alma

Oyun içerisinden UC'leri doğrudan kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

E-Pin İle UC Yükleme

E-Pin kodu ile BursaGB ve türevi siitelerden belirli paketlerden almak istediğiniz miktardaki UC paketini seçip satın alabilirsiniz. Ekstra bonus, indirimli fiyat ve hızlı teknik destek gibi artıları vardır.

ID Yükleme UC

BursaGB ve türevi sitelerden verebileceğiniz ID Yükleme siparişlerinde, bölge ve ID'nizi gönderdikten kısa süre içerisinde doğrudan hesabınıza UC göndertebilirsiniz.


PUBG Mobile UC Nasıl Yüklenir?

PUBG Mobile için E-Pin ile UC yükleme nasıl yapılır adım adım anlatıyoruz.

  1. https://www.midasbuy.com/tr/redeem/pubgm sayfasına gidin.
  2. Giriş/Kayıt butonuna tıklayarak Midasbuy'a giriş yapın. (Eğer üye değilseniz; Kayıt kısmından Midasbuy.com'a üye olun.)
  3. "Oyuncu No doğrulama" alanına oyundaki Karakter ID'nizi girip "TAMAM" butonuna tıklayarak giriş yapın. Bu alanda oyun içi kullanıcı adınızın görünmesini bekleyin.
  4. EPIN başlıklı "Lütfen e-pin kodunu gir" yazan alana, bursagb.com'dan satın aldığınız PUBG Mobile UC kodunu girin ve "OK" butonuna tıklayın.
  5. Karşınıza çıkan "Takas İşlemi Ayrıntıları” penceresindeki "Gönder" butonuna tıklayın.
  6. Bir sonraki ekranda göreceğiniz "Satın alımın başarılı" uyarısının ardından yüklemeniz başarılıyla gerçekleşmiş ve satın aldığınız kadar UC hesabınıza eklenmiştir.


İşlem tamam! UC'niz hesabınıza aktarıldı. Artık oyuna girip UC'lerinizi harcamaya başlayabilirsiniz.


İndirimli UC Fırsatları için >>>>> PUBG Mobile UC Satın Al
Rehber